Daniel Matoušů                                                         

 

 

Narodil jsem se roku 1964 v Ostravě. Zde jsem vystudoval lidovou školu výtvarnou u prof. Kapce a gymnázium pro vrcholové sportovce. V polovině 80tých let jsem odešel do Prahy, kde působím dodnes.
Zde jsem docházel na konzultace výtvarného oboru k prof. Svobodovi na UK v Praze. Výtvarná činnost mi pomáhala v osobním rozvoji a nalézání kontaktů s vesmírem. Hlavními náměty pro mě byla příroda, hlavně luční květiny. Účastnil jsem se na výstavách v ČR i v zahraničí.

Po období výtvarné práce jsem byl nasměrován svými průvodci k intenzivnímu sebevzdělání. Studoval jsem lymfatický systém, reflexní terapii a docházel na masérské kurzy. Všechny tyto zkušenosti a znalosti mi pomohly získat přehled o anatomii lidského těla a skloubit je s informacemi, které ke mě přicházely prostřednictvím mých průvodců.
 

Celou tuto cestu jsem prošel, abych mohl používat svou jasnozřivost, kterou jsem dostal darem do tohoto života. Tato schopnost mi umožňuje vidět energie v lidském těle, časové karmické následky a důsledky lidského konání, vesmírné bytosti, které mohou provázet člověka... 

 

Díky jasnozřivosti vidím také časoprostor ve vesmíru a život v něm. 
 

V současné době pořádáme s Ing. Blankou Mikulovou semináře, věnujeme se výuce ENERGIE V NÁS, cvičení DAM, poradenství, přednášíme v hotelu Anette.