Daniel Matoušů                                                         

 

Jmenuji se Daniel Matoušů a vítám vás ve světě jemnohmotných energií a sil proudících v každém z nás. 

Vytvořil a sestavil jsem obor nazvaný DAM ( DAniel Matoušů ).

Má jasnozřivost mi pomáhá předávat znalosti a zkušenosti těm, kteří mají zájem dovědět se to základní a přirozené nejen o silách v lidském těle, ale také o spojení člověka s vesmírem.

Od narození až po součastnost jsem provázen bytostmi z vesmíru. Jsem jimi veden a s jejich pomocí mohu vykonávat své poslání.

 

Narodil jsem se roku 1964 v Ostravě. Zde jsem vystudoval lidovou školu výtvarnou u prof. Kapce a gymnázium pro vrcholové sportovce. V polovině 80tých let jsem odešel do Prahy, kde působím dodnes.
Zde jsem docházel na konzultace výtvarného oboru k prof. Svobodovi na UK v Praze. Výtvarná činnost mi pomáhala v osobním rozvoji a nalézání kontaktů s vesmírem. Hlavními náměty pro mě byla příroda, hlavně luční květiny. Účastnil jsem se na výstavách v ČR i v zahraničí.

Po období výtvarné práce jsem byl nasměrován svými průvodci k intenzivnímu sebevzdělání. Studoval jsem lymfatický systém, reflexní terapii a docházel na masérské kurzy. Všechny tyto zkušenosti a znalosti mi pomohly získat přehled o anatomii lidského těla a skloubit je s informacemi, které ke mě přicházely prostřednictvím mých průvodců.

Po tomto náročném období jsem se vydal na nikdy nekončící pouť. V současné době pořádáme s Ing. Blankou Mikulovou semináře, věnujeme se výuce semináře - ENERGIE V NÁS, cvičení, poradenství a účastníme se festivalů Ezotera, Miluj svůj život, Minerva. Přednášíme v Křišťálové univerzitě.

Pomáháme těm, kteří hledají oporu a podporu v nalezení své jedinečnosti.

 

                                    

V přítomnosti je nesnadné najít opětovnou přirozenost a vyrovnanost. Lidé hledají novou cestu k původní jedinečnosti prostého života. Znovu hledají klid a jistotu ve svých srdcích a duších, je to jediná možnost jak zůstat lidský. Vyžaduje to odvahu a obětování. V hledání jsme provázeni nejen vesmírnými bytostmi, ale musíme vnímat i přirozenou sílu této planety. Tak se vrátíme k lidskosti.

Víra, duch a duše jsou ve vašem těle. Dejte jim příležitost žít a budovat přítomnost, díky které bude tato země přirozená a lidská.
Vaše lidskost tvoří zázemí této země.

 

 

NÁRODE ČESKÝ, NEZAPOMEŇ NA TO, CO JE V TOBĚ DOBRÉ A HEZKÉ

DAM